Blog

Rwa kulszowa

Silny, promieniujący ból w dolnej części pleców, który uniemożliwia funkcjonowanie, często nazywamy tzw. atakiem korzonków. Jego przyczyną jest zwyrodnienie kręgosłupa, które bez fizjoterapii może nawracać, regularnie uprzykrzając nam życie.

Więcej

Kolano biegacza

Regularne przeciążanie podczas biegania może skutkować tzw. kolanem biegacza. Objawy to, m.in. przewlekły ból, który nie ustępuje po treningu, obrzęki, wrażenie pocierania kości o siebie. W takim przypadku niezbędna jest rehabilitacja.

Więcej

Fizjoterapia stomatologiczna

Skorzystanie z fizjoterapii pozwala pozbyć się wielu dolegliwości związanych z naszym układem czaszkowo-szyjno-żuchwowym. Bruksizm, czyli potoczne zgrzytanie zębami, migrenowe bóle głowy, przeskakiwanie żuchwy, czy ból zębów – receptą na te schorzenia jest rehabilitacja.

Więcej

Zespół cieśni nadgarstka

Mrowienie, drętwienie, sztywność palców, poczucie osłabienia ręki – to dolegliwości, które mogą świadczyć, że nabawiliśmy się zespołu cieśni nadgarstka. Przyczyną tego schorzenia jest częste wykonywania jednostajnego ruchu, dlatego często cierpią na nie osoby pracujące przed komputerem.

Więcej