Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Magdalena Pruszyńska

fizjoterapeuta

Specjalista przyjmuje:

  • Dorosłych;
Dostępny w placówkach
Białystok

Życiorys

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, a moje doświadczenie zostało wzbogacone poprzez udział w praktykach międzynarodowych w Denizli, Pamukkale – Turcja. Jako fizjoterapeuta aktywnie rozwijam się w obszarze terapii manualnej, współczesnej kinezyterapii oraz planowania rehabilitacji.
Posiadam liczne certyfikaty z zakresu specjalistycznych kursów, w tym terapii manualnej wg Maitlanda na poziomie I i IIa, PNF (Podstawowy), FMS (Functional Movement Screen), masażu tkanek głębokich, kinesiotapingu oraz szereg innych związanych z metodyką treningu, korzystaniem z kettlebell, dietetyką, suplementacją i treningiem personalnym.
W mojej praktyce z pacjentem kładę duży nacisk na edukację oraz skuteczną komunikację, co pozwala dostosować techniki i ćwiczenia w sposób, który skraca proces leczenia. Moim celem jest zapewnienie kompleksowej opieki fizjoterapeutycznej, bazującej na najnowszych metodach i standardach branżowych.

dyplomy i kursy

  • PNF poziom podstawowy
  • PNF poziom zaawansowany
  • Masaż tkanek głębokich
  • Trening medyczny
  • Trening medyczny w kardiologii
  • Kinesiotaping
  • Terapia manualna wg Maitlanda poziom 1 - w trakcie kursu

sprawdź wolne terminy

Usługi specjalisty

opinie pacjentów

Pani Magda to mistrzyni w swoim fachu! Przyszłam z okropnym bólem pleców spowodowanym pracą przed komputerem w niewłaściwej pozycji. Pani Magda znalazła przyczyny bólu i rozmasowała spięte mięśnie. Wyszłam jak nowa 🙂 Zleciła też ćwiczenia, które mają korygować wadę postawy. Po różnych nieciekawych przeżyciach w innych klinikach, wreszcie znalazłam swoje miejsce w Warszawie. Dodatkowo bardzo przystępne ceny. Szczerze polecam!!

Natalia - lat 28, Białystok

Z całego serca polecam! Bardzo miła obsługa, przytulne wnętrze, zdecydowanie wszystko było tak jak powinno, a nawet lepiej.

Joanna - lat 48, Białystok