O Interfizjo

W placówkach Interfizjo mamy wspólny cel: Twoje zdrowie. 

Wiemy, że jak ważna jest komplementarna, profesjonalna opieka. Siłą naszego zespołu jest doświadczenie i indywidualne podejście do Pacjenta. Wiemy, że każdy organizm jest inny i należy uważnie wsłuchać się w jego potrzeby, żeby odpowiednio poprowadzić program rehabilitacji. Pracujemy w zespole, dzięki czemu prowadzimy wszechstronną fizjoterapię i dbamy o Pacjenta na każdym jej etapie. 

Zależy nam na Twoim samopoczuciu, dlatego optymalizujemy proces leczenia. Inwestujemy w nowoczesny i wiodący na rynku sprzęt, którym dysponuje niewiele ośrodków w kraju. Nasi fizjoterapeuci nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, biorąc udział w certyfikowanych polskich oraz międzynarodowych szkoleniach i kursach. Dzięki temu zapewniamy metody fizjoterapii zgodne z najbardziej aktualną wiedzą medyczną. 

Dbamy o Twój komfort. Wiemy, że łatwej wraca się do formy w sprzyjających warunkach. Nasze placówki oferują wygodne przestronne gabinety oraz nowoczesne sale do kinezy i gimnastyki. Wszystko ubrane w najlepszy design. 

Cenimy Twój czas. Nasze placówki są ulokowane w dobrze skomunikowanych miejscach. Dotrzesz do nas samochodem, ale równie łatwo metrem, autobusem lub tramwajem. 

Chcemy być do Twojej dyspozycji zawsze, kiedy jest taka potrzeba. Możesz umówić się na wizytę w najprostszy sposób dla Ciebie: osobiście w rejestracji, telefonicznie dzwoniąc pod nr.
22 150 20 00, pisząc na adres e-mail: kontakt@interfizjo.pl, korzystając z elektronicznej rejestracji l lub kontaktując się przez nasze social media. 

Przyjdź i przekonaj się, że z nami Twoje zdrowie jest tuż pod ręką!

  • Zmagasz się z bólem?
  • Cierpisz z powodu urazów, przeciążeń, kontuzji?
  • Masz przewlekłe schorzenia?
  • Próbujesz wrócić do formy?
  • Borykasz się z uciążliwymi dolegliwościami, które uniemożliwiają Ci normalne funkcjonowanie?
  • Próbujesz sobie poradzić z intymnymi problemami?
  • Trenujesz i chcesz się rozwijać pod okiem profesjonalisty?
  • Szukasz relaksu i sposobu na skuteczną walkę ze stresem?