Oferta dla firm

Oferta dla firm

Pandemia, coraz popularniejsza praca zdalna, rezygnacja z biur stacjonarnych, wykonywanie obowiązków wiele godzin przed monitorem komputera, powodują, że pracownicy coraz częściej zmagają się z bólem pleców, barków, kręgosłupa. Do tego dochodzą schorzenia w postaci różnego rodzaju przeciążeń i zmian zwyrodnieniowych. 

Fizjoterapia dla Zespołu pozwoli Państwu zapewnić pracownikom benefit odpowiadający na ich potrzeby i oczekiwania, ale także zmniejszyć poziom absencji w formie. 

Jesteśmy otwarci na rozmowy. Opracowaliśmy pakiety usług, ale na Państwa życzenie możemy przygotować indywidualną ofertę dopasowaną do profilu działalności.  

Zapraszamy do kontaktu.

Zdrowy dzień biurowy

Skuteczna profilaktyka pozwala uniknąć wielu późniejszych komplikacji. Najlepszą motywacją, aby zacząć ją stosować jest spotkanie z fizjoterapeutą. Formułę spotkania dostosujemy do indywidualnych potrzeb Państwa firmy. Co oferujemy?

Warsztaty z fizjoterapeutami – nasi specjaliści spotkają się z Państwa Zespołem w wybranym dniu o dogodnej godzinie. Rozpoczną prelekcją, a następnie odpowiedzą na wszystkie pytania nurtujące uczestników. Opowiedzą też o ergonomii pracy: jak korzystać ze sprzętów biurowych w najmniej obciążający sposób dla organizmu, podpowiedzą kilka przydanych trików.

Fizjomeeting – fizjoterapeuci Interfizjo przeprowadzą konsultacje Zespołu w Państwa miejscu pracy. Sprawnie, bez konieczności przemieszczania się, w dogodnym terminie. Możliwe jest również przeprowadzenie krótkich indywidualnych masaży dla uczestników (ok. 15 min.), niewymagających zdejmowania ubrań.

Stretching, czyli wspólne rozciąganie biurowe – pod okiem doświadczonych specjalistów odbędą się ćwiczenia, które pomogą rozciągnąć zasiedziałe mięśnie, a przy okazji poprawią nastrój Zespołu. Wspólna godzina wygospodarowana w trakcie dnia będzie doskonałą inwestycją w Państwa pracowników.

Odetchnij przez chwilę, czyli zespołowa nauka oddychania – właściwe oddychanie to skuteczna droga do zmniejszenia poczucia stresu, relaksu, lepszego zasypiania. Pomaga także radzić sobie z różnymi dolegliwościami, m.in. nadciśnieniem, napadami lękowymi, ciągłym zmęczeniem. To wszystko przekłada się na późniejszą lepszą koncentrację w pracy.

Fizjo Top dla kadry zarządzającej

Zarząd, dyrektorzy, menadżerowie, kierownicy, koordynatorzy projektów – to na nich najczęściej spoczywa największa odpowiedzialność. Odpowiadają nie tylko za planowanie zadań, ale przede wszystkim bezpieczne otoczenie biznesowe swojego Zespołu i finansową kondycję firmy. Tej odpowiedzialności towarzyszy też ogromny stres, który w nadmiarze, może przekładać się również na obniżone samopoczucie i wypalenie zawodowe, a także pogorszenie odporności i kondycji organizmu. Odpowiedzią na te dolegliwości jest indywidualna fizjoterapia. Z kolei masaże to skuteczna forma niwelacji napięć fizycznych i psychicznych. Działają na układ nerwowy, układ uchu, układ limfatyczny, układ pokarmowy. Poprawiają krążenie krwi i przyspieszają regenerację.

Zabiegi mogą odbywać się stacjonarnie w naszej placówce, w siedzibie firmy lub w miejscu zamieszkania pracownika.

Fizjo VIP Benefit

To elastyczne rozwiązanie, które pozwala przeprowadzić z Pacjentem indywidualnie dopasowaną terapię. W ramach usługi pracownik może w porozumieniu z fizjoterapeutą skomponować miesięczny pakiet składający się z dowolnych 4 zajęć: fizjoterapii, masażu, treningu medycznego, indywidualnej gimnastyki (joga, pilates, Zdrowy Kręgosłup, Stress out!). Dzięki temu sam decyduje, czy chce poprawić swoje zdrowie, lepiej przygotować się do uprawiania ulubionego sportu, czy bardziej zależy mu na relaksie.

    Twoje dane