Usługi online

Konsultacja fizjoterapeutyczna online 

Odczuwasz dolegliwości bólowe? Jesteś po urazie? Potrzebujesz szybkiej profesjonalnej porady? Oczekujesz wskazówek dotyczących ćwiczeń, które pomogą Ci poprawić kondycję i zdrowie? 

W Interfizjo możesz skorzystać z pełnoprawnej konsultacji online. W naszym systemie rejestracji online wybierasz dogodną datę, godzinę, opłacasz wizytę online. W wyznaczonym terminie połączy się z Tobą nasz specjalista, który po wysłuchaniu symptomów, udzieli Ci porady i wskaże, co należy robić w dalszej kolejności. Jeśli masz dokumentację medyczną, przygotuj ją przed wirtualnym spotkaniem. Nasz system umożliwia załączanie dokumentów i przekazywanie jej fizjoterapeucie w bezpieczny sposób. 

Czas trwania: 15-30 min. 

Usługi nie można rezerwować telefonicznie, e-mailowo, ani osobiście w rejestracji placówki – zapisy tylko w rejestracji online.

Wizyta fizjoterapeutyczna online

To rozwiązanie dla osób, które z niezależnych przyczyn, nie mogą odbyć wizyty stacjonarnej. W naszym systemie rezerwacji online wybierasz dogodny dzień oraz godzinę i opłacasz wizytę online. W wyznaczonym terminie połączy się z Tobą nasz specjalista, który przeprowadzi pełnoprawną wizytę w formie videorozmowy. W trakcie pierwszego spotkania ustali z Tobą indywidualny program, a następnie będzie przekazywał wskazówki dotyczące możliwej autoterapii, tzn. krok po kroku wskaże Ci, jak wykonywać zalecane ćwiczenia, opowie, jakie zachowania sprzyjają Twojemu organizmowi przy danych schorzeniu, podpowie, jak niwelować ból. Przez cały czas będziesz mógł zadawać pytania i relacjonować swoje odczucia.

Usługi nie można rezerwować telefonicznie, e-mailowo, ani osobiście w rejestracji placówki – zapisy tylko w rejestracji online.