Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Interfizjo partnerem Dni Tomaszowa 2024!

Już w najbliższy weekend, 22 i 23 czerwca, na tomaszowskich błoniach odbędzie się festiwal „A może byśmy tak do… Tomaszowa 2024”. Dwa festiwalowe dni wypełnią koncerty, których gwiazdami będą m.in.: Michał Szpak, O.S.T.R., Mesajah, Playboys i Komodo. Na tomaszowskich błoniach na mieszkańców Tomaszowa i przybyłych gości czekać będą: strefa rozrywki, mundurowa, gastronomii, sportu, mieszkańca, przedszkolaka i zdrowia.

Interfizjo, jako partner tegorocznego festiwalu, przygotowało dla jego uczestników konkurs, w którym do wygrania będzie karnet na grupowe zajęcia „Zdrowy kręgosłup”. Drugi karnet będzie do wygrania na Instagramie Interfizjo! 

Zajęcia „Zdrowy Kręgosłup” to specjalistyczny program treningowy, który koncentruje się na profilaktyce oraz rehabilitacji kręgosłupa. Ma na celu poprawę zdrowia i sprawności całego ciała. Ten typ treningu jest idealny dla osób, które chcą zadbać o swój kręgosłup, a także zapobiec ewentualnym urazom w przyszłości. Zajęcia odbywają się w kameralnej sali gimnastycznej Interfizjo przy ul. Jerozolimskiej 11/15.

Grupy 4-osobowe 55+

poniedziałki 17-18
wtorki 9-10
czwartki 10-11


Grupy 4-osobowe 30+

czwartki 18-19
piątki 18-19

 Zachęcamy do udziału w konkursie!

zobacz także