Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Masaż biurowy? Fizjoterapeuci Interfizjo zapraszają na Karolkową 30!

19 czerwca w godzinach 9:00-15:00, w czasie eventu towarzyszącego otwarciu tarasu na I piętrze biurowca przy ul. Karolkowej 30, pracownicy Interfizjo będą służyć fachową pomocą na stworzonym specjalnie na tę okazję stanowisku fizjoterapeutycznym. Na wszystkich gości czekają także zaproszenia na pełnowymiarowe zabiegi z 10% rabatem. 

Interfizjo to interdyscyplinarne centrum rehabilitacji, charakteryzujące się zintegrowanym podejściem do sprawności fizycznej i psychicznej. Celem Interfizjo jest zapewnienie najwyższej jakości usług medycznych, rehabilitacyjnych, psychoterapeutycznych i psychologicznych, jak również najwyższych standardów obsługi. 

W ofercie Interfizjo przy ul. Karolkowej 30 znaleźć można fizjoterapię, w tym ortopedyczną, sportową, uroginekologiczną, stomatologiczną, przed- i pozabiegową, neurologiczną, pediatryczną (dla dzieci od 5 roku życia) a także konsultacje fizjoterapeutyczne dla osób po zawale serca. 

Doświadczeni specjaliści Interfizjo prowadzą także zabiegi fizykoterapeutyczne, przy wykorzystaniu nowoczesnych urządzeń. Są to m.in. terapia Tecar, głęboka stymulacja elektromagnetyczna Salus Talent,  ultradźwięki  i elektroterapia, radialna fala uderzeniowa, terapia laserem wysokoenergetycznym, krioterapia, kinesiotaping, terapia lampą Sollux Duo. 

Fizjoterapeuci z Karolkowej 30 wykonują również masaże, w tym klasyczny, leczniczy, antycellulitowy, wisceralny, tkanek głębokich, drenaż limfatyczny, masaż po liposukcji, masaż po liftingu twarzy i szyi, masaż KOBIDO.

W Interfizjo można umówić się także na trening personalny lub trening medyczny z fizjoterapeutą. Każda placówka Interfizjo dysponuje kameralną i nowoczesną sala do ćwiczeń, wyposażoną w profesjonalny sprzęt. 

Do zobaczenia!

zobacz także