Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Kamila Kępczyńska

psycholog, psychotraumatolog
Dostępny w placówkach
Warszawa Duchnicka

Życiorys

Ukończyła studia jednolite magisterskie na Uniwersytecie SWPS w Warszawie o specjalności Psychologia Zmiany i Modyfikacji Zachowania, a także studia podyplomowe z Psychotraumatologii, również na Uniwersytecie SWPS.
Doświadczenie zawodowe zdobywała w pracy z dziećmi oraz dorosłymi w Centrum Interwencji Kryzysowej, Fundacji Terapeutycznej w Warszawie, jako wolontariuszka Fundacji „Dobrze, że jesteś”, wspierając Pacjentów Centrum Onkologii w Warszawie. Prowadziła również interwencje kryzysowe i wsparcie psychologiczne dla kadry medycznej, a także kobiet w ciąży i młodych mam. Ma kilkuletnie doświadczenie w pracy korporacyjnej w dziale HR, dzięki czemu rozumie zarówno problemy osobiste, jak i zawodowe.
Jej podejście terapeutyczne oparte jest na różnorodnych metodach. Pracuje z Pacjentami w różnych etapach życia i z różnorodnymi wyzwaniami, w tym z zaburzeniami lękowymi, depresją, trudnościami w relacjach, a także z osobami po wydarzeniach traumatycznych.
Zakres jej wsparcia obejmuje różnorodne obszary, takie jak zaburzenia m.in. nastroju, lękowe, depresyjne, fobie specyficzne, napady paniki, PTSD, a także wzmacnianie potencjału rozwojowego i zasobów na różnych etapach życia. W interwencji kryzysowej stawia na bezpieczeństwo, zrozumienie emocji i myśli, ocenę ryzyka oraz budowanie długoterminowych strategii radzenia sobie.
W swojej pracy uwzględnia potrzeby każdego Pacjenta. Dąży do stworzenia bezpiecznej przestrzeni, w której Pacjent może dzielić się swoimi myślami, uczuciami i obawami. Jest zobowiązana do zachowania pełnej poufności. Ważne są dla niej własna terapia indywidualna oraz doświadczenia zdobyte na szkoleniach i kursach specjalistycznych. Poszerza kompetencje terapeutyczne i dba o swój profesjonalizm.

sprawdź wolne terminy