Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Masaż antycellulitowy – Twoja broń przeciwko pomarańczowej skórce!

Cena: od 170 zł
Czas trwania: od 60 minut

Masaż antycellulitowy – opis, wskazania i efekty zabiegu
Odkryj, w jaki sposób masaż antycellulitowy poprawia kondycję skóry, przyspiesza metabolizm i redukuje widoczność cellulitu.

Problem popularnie nazywany „pomarańczową skórką” dotyka większość kobiet bez względu na wiek czy wagę. Masaż antycellulitowy to potężny sojusznik w walce z cellulitem. Dowiedz się więcej o jego działaniu, zastosowaniu i przeciwwskazaniach.

Cellulit, wywołany zwykle przez kombinację genetyki, stylu życia i hormonalnych zmian, może być trudny do zwalczania. Jedną z powszechnie stosowanych i skutecznych metod jest masaż antycellulitowy. Opis tego innowacyjnego zabiegu znajdziesz poniżej.

Czym jest masaż antycellulitowy? Opis zabiegu

Czym jest masaż antycellulitowy? Opis zabiegu

Cellulit, nazywany także pomarańczową skórką, to problem, z którym zmagają się kobiety na całym świecie. Masaż antycellulitowy (na udach lub pośladkach) to specyficzny rodzaj masażu uciskowego, który poprawia funkcjonowanie skóry, wspomaga jej ujędrnianie oraz usuwanie toksyn i tkanki podskórnej. Właściwie przeprowadzony masaż zwiększa ukrwienie skóry i mięśni, przyspiesza metabolizm i naprawę komórek. Efektem jest skóra bardziej napięta i jędrna, z mniejszą widocznością cellulitu.

Dla kogo jest przeznaczony masaż antycellulitowy? Wskazania

Dla kogo jest przeznaczony masaż antycellulitowy? Wskazania

Każda osoba może skorzystać z masażu antycellulitowego w Interdyscyplinarnym Centrum Rehabilitacji Interfizjo. Jest on szczególnie efektywny u osób z widocznym cellulitem, ale może też stanowić profilaktykę przed jego pojawieniem się. Jest polecany również osobom, które mają problemy z zatrzymywaniem wody w organizmie. W Interfizjo możesz umówić się także na masaż klasyczny.

PRZECIWWSKAZANIA DO MASAŻU NA CELLULIT
Mimo że masaż antycellulitowy jest bezpiecznym zabiegiem, istnieje kilka przeciwwskazań do jego przeprowadzania. Należą do nich:

  • podwyższona temperatura,
  • nowotwory,
  • ciąża,
  • okres menstruacji,
  • choroby zakaźne,
  • zaburzenia układu krążenia (zakrzepica, choroby serca, posiadanie rozrusznika serca, miażdżyca, nadciśnienie),
  • zapalenie naczyń i węzłów chłonnych,
  • hemofilia,
  • cera naczynkowa.

Sprawdź wolne terminy

Umów wizytę

opinie pacjentów

Umówiłam się na konsultacje do Interfizjo za namową mojej przyjaciółki, która regularnie korzysta z tutejszych usług. Zmagam się z cellulitem od wielu lat i w końcu zdecydowałam się coś z tym zrobić. Dowiedziałam się o sposobach, które mogę wprowadzić do codziennego życia, by poprawić ogólną kondycję i samopoczucie, co pomoże w walce z cellulitem. Zaczęłam również serię zabiegów masażu antycellulitowego, który wyraźnie poprawił stan mojej skóry. Liczę na to, że razem ze specjalistami z Interfizjo, w końcu pozbędę się tego problemu!

Aneta

To jest czysta przyjemność przychodzić tu na zabiegi! Nie dość, że pracują tu prawdziwi profesjonaliści, którzy odpowiedzą na każde pytanie i wyjaśnią wątpliwości, to po prostu człowiek dobrze się tutaj czuje. Masaże antycellulitowe bardzo mi pomogły, więc mam nadzieję, że ktoś skorzysta z tej opinii, by również się zapisać.

Iga

Zostało mi zaproponowane w trakcie innego zabiegu w Interfizjo, by spróbować masażu antycellulitowego na udach. Nie mam na szczęście dużego problemu, jednak czujne oko fizjoterapeutki skłoniło mnie do sprawdzenia tego masażu. Nie spodziewałam się, jak duże efekty przyniesie mi kilka takich zabiegów. Czuję się o wiele lepiej i cieszę się, że pracują tu tacy specjaliści. 🙂

Milena

najczęściej zadawane pytania

Jak przebiega masaż antycellulitowy?

Masaż na cellulit – jakich efektów mogę się spodziewać?