Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Prądy interferencyjne – innowacyjna metoda fizjoterapii

Cena: od 40 zł
Czas trwania: od 15 minut

Prądy interferencyjne – twoja droga do ulgi i regeneracji!
Odkryj, jak prądy interferencyjne, innowacyjna metoda fizjoterapii, mogą poprawić Twoje samopoczucie! Poznaj naszą ofertę.

Zmagasz się z bólem i szukasz skutecznego rozwiązania? Poznaj interferencję, innowacyjną metodę fizjoterapii, która może przynieść ulgę w twoich dolegliwościach. Sprawdź, jak możemy ci pomóc.

Nasi specjaliści, którzy mogą Ci pomóc

Czym jest zabieg prądami interferencyjnymi?

Czym jest zabieg prądami interferencyjnymi?

Prądy interferencyjne to specjalistyczna technika fizjoterapeutyczna, której celem jest przyniesienie ulgi w bólu. Ten cel jest realizowany poprzez stymulację twojego ciała za pomocą prądów interferencyjnych. Zabieg wykorzystuje niskofalowe prądy. Te nakładają się, co tworzy właśnie efekt interferencji (stąd też nazwa metody).

Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwa jest skuteczna penetracja głębokich warstw tkanki, stymulacja mięśni i naczyń krwionośnych, a także poprawienie przepływu krwi i limfy. To bezpośrednio przekłada się na przyspieszenie procesu regeneracji i złagodzenie bólu.

To technika bezpieczna, nieinwazyjna, a przede wszystkim skuteczna, która przynosi realne korzyści pacjentom szukającym ulgi w dolegliwościach bólowych.

Prądy interferencyjne to tylko jeden z wielu zabiegów fizjoterapeutycznych, które wykorzystują prąd do poprawy stanu zdrowia. Polecamy również zabiegi galwanizacji czy jonoforezy.

Lista wskazań do zabiegu prądami interferencyjnymi

Lista wskazań do zabiegu prądami interferencyjnymi

Dolegliwości i problemy, w których zalecany jest zabieg prądami Interferencyjnymi, to:

 • przewlekłe zapalenie stawów,
 • neuralgia i neuritis,
 • dysfunkcje krążenia obwodowego,
 • zaburzenia przewodzenia nerwowego,
 • przewlekłe stany zapalne,
 • zespoły bólowe kręgosłupa,
 • zespoły pourazowe,
 • choroby układu mięśniowo-szkieletowego,
 • spastyczność mięśni,
 • trudno gojące się rany i owrzodzenia,
 • zaburzenia naczyniowe kończyn.

Sprawdź wolne terminy

Umów wizytę
Jak wygląda przebieg zabiegu prądami interferencyjnymi?

Jak wygląda przebieg zabiegu prądami interferencyjnymi?

Na początku zabiegu prądami interferencyjnymi zostajesz poproszony o zajęcie wygodnej pozycji, zazwyczaj leżącej. Następnie terapeuta przyłoży do odpowiednich miejsc na twoim ciele elektrody, przez które przepływa prąd. Elektrody te emitują fale prądu o różnych częstotliwościach, które na skórze „zderzają się”, by stworzyć prąd o nowej częstotliwości.

To właśnie te fale prądu interferencyjnego oddziałują na twoje ciało! Przynoszą one ulgę w bólu i wspomagają procesy lecznicze.

Zabieg trwa zwykle od 10 do 20 minut, w zależności od twojego stanu zdrowia i celów terapii. Sam proces fizjoterapii prądami interferencyjnymi jest bezbolesny i bezpieczny.

opinie pacjentów

Interferencja to rewolucja w moim leczeniu! Cierpiałam na przewlekłe zapalenie stawów, które znacząco utrudniało mi życie codzienne. Dzięki tej terapii prądami czuję się znacznie lepiej.

Magda

Jestem pod ogromnym wrażeniem efektów terapii prądami interferencyjnymi! Miałem trudno gojące się rany po operacji, które sprawiały mi wiele problemów. Dzięki tej metodzie fizjoterapii rany zaczęły się szybciej goić, a ból znacznie się zmniejszył.

Jacek

Bardzo polecam tę terapię - miałem problemy z bólem pleców po wypadku samochodowym, ale po serii zabiegów zauważyłem ogromną poprawę. Terapia była komfortowa i bezbolesna, a efekty widoczne już po kilku sesjach.

Kacper

najczęściej zadawane pytania

Jakie efekty daje zabieg prądami interferencyjnymi?

Jak przygotować się do zabiegu prądami interferencyjnymi?

Jaka jest cena zabiegu prądami interferencyjnymi?