Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Psycholog – Białystok, Tomaszów  Mazowiecki, Warszawa

Psycholog – Interfizjo. Tutaj znajdziesz pomoc!
Szukasz terapii psychologicznej? Sprawdź ofertę Interdyscyplinarnego Centrum Rehabilitacji Interfizjo!

Szukasz doświadczonego psychologa? Zapraszamy na konsultację ze specjalistami zdrowia psychicznego z Interdyscyplinarnego Centrum Rehabilitacji Interfizjo.

Psycholog – opis specjalizacji

Psycholog – opis specjalizacji

Psycholog to specjalista, który ma na celu zrozumienie, wyjaśnienie i przewidywanie ludzkiego zachowania. Może pracować w różnych obszarach, w tym w edukacji, badaniach, klinice, organizacji, a nawet w sporcie. Jego podstawowym zadaniem jest zebranie potrzebnych informacji (zarówno za pomocą wywiadu z pacjentem, jak i testów psychologicznych), a także udzielenie profesjonalnej pomocy.

Psycholog zajmuje się między innymi badaniem zachowań i procesów psychologicznych oraz myślowych. Ma również wiedzę dotyczącą sposobów radzenia sobie ze stresem oraz zasad społecznych. Jeśli potrzebujesz pomocy w tym zakresie, zapraszamy do naszych poradni psychologicznych w Białymstoku, Tomaszowie Mazowieckim i Warszawie, które działają w ramach Interdyscyplinarnego Centrum Rehabilitacji Interfizjo.

Szukasz doświadczonych lekarzy? W naszym centrum zapewniamy możliwość konsultacji u specjalistów z różnych dziedzin medycyny.

Jakie cechy powinien mieć dobry psycholog?

Jakie cechy powinien mieć dobry psycholog?

Dobry psycholog powinien posiadać kilka kluczowych cech. Przede wszystkim wykazywać się empatią i cierpliwością, aby mógł zrozumieć i akceptować uczucia i doświadczenia pacjentów. Musi także posiadać solidną wiedzę na temat ludzkiej psychiki i technik terapeutycznych.

Ktoś, kto chce pomagać pacjentom jako psycholog, musi ukończyć odpowiednie studia magisterskie. Nasze centrum oferuje profesjonalną terapię w Białymstoku, Tomaszowie Mazowieckim i Warszawie. Dużą wagę przykładamy do kompetencji zawodowych naszych specjalistów, a także ciągłego doskonalenia i rozwijania ich umiejętności.

Sprawdź wolne terminy

Umów wizytę
Jakie kompetencje ma psycholog?

Jakie kompetencje ma psycholog?

Zatrudniony u nas psycholog musi posiadać szeroką gamę umiejętności, w tym zdolności komunikacyjne, empatię, umiejętność radzenia sobie ze stresem i zdolność budowania relacji. W Interfizjo psycholog jest wysoko wykwalifikowany i ma niezbędne doświadczenie w pracy z pacjentami. Do najważniejszych jego zadań należą przede wszystkim:

 • wykonywanie testów psychologicznych,
 • udzielanie porad psychologicznych,
 • wydawanie orzeczeń i zaświadczeń psychologicznych,
 • pomoc w rozwiązywaniu problemów, z jakimi zgłaszają się pacjenci.

Należy pamiętać, że psycholog nie może prowadzić farmakoterapii. Jeśli zauważy taką konieczność, powinien skierować pacjenta do innego lekarza.

Wskazania do wizyty u psychologa

Wskazania do wizyty u psychologa

Wizyta u psychologa prywatnie może być konieczna z różnych powodów. Niektórzy ludzie szukają pomocy, ponieważ cierpią na depresję lub lęk. Inni mogą potrzebować wsparcia, aby poradzić sobie z trudnym okresem w życiu: z rozwodem, ze śmiercią bliskiej osoby lub z problemami w pracy.

Bez względu na powód dobry psycholog może pomóc pacjentom zrozumieć i radzić sobie z ich emocjami. Potrzebujesz porady z innej dziedziny? Zapewniamy dostęp między innymi do logopedy w Białymstoku, a także neurologopedy.

Wśród najważniejszych wskazań do wizyty u psychologa należy wymienić:

 • zaburzenia nastroju,
 • zaburzenia lękowe,
 • problemy z radzeniem sobie ze stresem,
 • problemy w relacjach zarówno prywatnych, jak i zawodowych,
 • trudności związane z życiowymi zmianami,
 • zaburzenia odżywiania,
 • trudności związane z traumą,
 • pomoc w osiągnięciu sukcesu (np. sportowego).

Sprawdź wolne terminy

Umów wizytę

najczęściej zadawane pytania

Jak przebiega wizyta u psychologa w Interfizjo?

Jakie są efekty wizyty u psychologa?

Jak przygotować się do wizyty u psychologa?