Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Salus Talent: rewolucja w rehabilitacji – głęboka stymulacja elektromagnetyczna

Cena: od 80 zł
Czas trwania: od 20 minut

Salus Talent – klucz do nowoczesnej rehabilitacji i zdrowia!
Salus Talent to urządzenie służące do głębokiej stymulacji elektromagnetycznej. Sprawdź, jak działa i kto może z niego korzystać.

Salus Talent to urządzenie do głębokiej stymulacji elektromagnetycznej. Stanowi innowację w dziedzinie rehabilitacji. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak możemy Ci pomóc w Interdyscyplinarnym Centrum Rehabilitacji Interfizjo.

Czym jest Salus Talent? Opis rehabilitacji

Czym jest Salus Talent? Opis rehabilitacji

Salus Talent to nowatorski sprzęt medyczny, który za pośrednictwem głębokiej stymulacji elektromagnetycznej pomaga w walce z bólem i przywraca prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Jest to bezbolesna i bezpieczna metoda rehabilitacji, która umożliwia przenikanie pola magnetycznego do wnętrza ciała na głębokość nawet 10 cm.

JAK DZIAŁA SALUS TALENT?
Głównym celem urządzenia jest wywołanie silnego pulsacyjnego pola magnetycznego, które pobudza mięśnie, nerwy i naczynia krwionośne. Dzięki temu Salus Talent daje silny efekt przeciwbólowy oraz przeciwzapalny i przyspiesza procesy regeneracji. Jest o wiele bardziej efektywny niż tradycyjna elektrostymulacja czy magnetoterapia niskim polem magnetycznym. Z kolei to, które jest generowane przez urządzenie, penetruje tkanki na dużą głębokość.

W jakich przypadkach stosuje się głęboką stymulację elektromagnetyczną Salus Talent?

W jakich przypadkach stosuje się głęboką stymulację elektromagnetyczną Salus Talent?

Urządzenie Salus Talent znajduje szerokie zastosowanie w rehabilitacji wielu schorzeń. Może być wykorzystywane w leczeniu zaburzeń układu nerwowego i szkieletowo-mięśniowego (ból kręgosłupa czy zwyrodnienie stawów). Będzie również skuteczne w leczeniu dolegliwości układu moczowo-płciowego, jaką jest ból prostaty lub – w przypadku kobiet – nietrzymanie moczu różnego pochodzenia.

REHABILITACJA SALUS TALENT A SPORT
Salus Talent to urządzenie przeznaczone do leczenia chorób, ale można je uznać również za nieocenione narzędzie w procesie rehabilitacji sportowej. Niezależnie od twojego poziomu zaangażowania w aktywność fizyczną Salus Talent (podobnie jak masaż sportowy) może pomóc w regeneracji mięśni i tkanki po intensywnych treningach. Pozwala to przyspieszyć powrót do pełnej sprawności, a także zmniejszyć ryzyko przyszłych urazów.

Sprawdź wolne terminy

Umów wizytę
Salus Talent – przeciwwskazania

Salus Talent – przeciwwskazania

Chociaż głęboka stymulacja elektromagnetyczna ma wiele korzyści, są pewne okoliczności, w których z jego użycia powinno się zrezygnować. Przeciwwskazania do stosowania Salus Talent obejmują:

  • ciążę,
  • podwyższoną temperaturę ciała,
  • wszczepiony rozrusznik serca,
  • pompy leków i insulinowe,
  • wszczepiony aparat słuchowy (zwykły można wyjąć z uszu!),
  • niewydolność układu krążenia.

opinie pacjentów

Zachęcona artykułem na ten temat, postanowiłam się zapisać na zabieg Salus Talent. Fizjoterapeutka przeprowadziła ze mną rozmowę, podczas której ustaliłyśmy ilość zabiegów i ich intensywność. Jestem bardzo zadowolona i z czystym sumieniem polecam!

Monika

Świetny zabieg dla osób, które cierpią z powodu bólów kręgosłupa. Jest to jedna z nielicznych form terapii, które naprawdę mi pomagają i przynoszą ulgę. Dzięki!

Adam

Interfizjo jak zawsze z zabiegami na najwyższym poziomie! W trakcie mojej rehabilitacji między zawodami, Salus Talent jest jedną z moich kilku obowiązkowych form terapii i jak zawsze wychodzę zadowolony. Świetni specjaliści, dla których pomoc i sukces terapii są zawsze na pierwszym miejscu!

Mateusz

najczęściej zadawane pytania

Jak przebiega terapia przy użyciu Salus Talent?

Jakie efekty stosowania zabiegów Salus Talent?

Salus Talent – jaka jest cena zabiegu?