Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Winback (terapia TECAR) – sekret efektywnej rehabilitacji

Cena: od 80 zł
Czas trwania: od 15 minut

Winback (terapia TECAR) – regeneracja i terapia bólu!
Poznaj Winback, innowacyjną formę terapii TECAR, stosowaną w dziedzinie rehabilitacji. Dowiedz się, kto może z niej skorzystać!

Terapia TECAR z wykorzystaniem urządzenia Winback to niezwykła forma terapii, której skuteczność ceniona jest szczególnie w świecie sportu. Wykorzystująca fale radiowe metoda stymuluje regenerację tkanek, pomaga w walce z bólem i przyspiesza procesy gojenia. Sprawdź, dlaczego warto z niej skorzystać i zapoznaj się z ofertą Interdyscyplinarnego Centrum Rehabilitacji Interfizjo.

Opis zabiegu – czym jest terapia TECAR z wykorzystaniem urządzenia Winback?

Opis zabiegu – czym jest terapia TECAR z wykorzystaniem urządzenia Winback?

Terapia TECAR z wykorzystaniem urządzenia Winback to nowatorska forma terapii, która wykorzystuje energię fali radiowej. Fale te przechodzą przez mięśnie, naczynia krwionośne, więzadła, prowadząc do delikatnego przegrzewania tkanek. Takie działanie rozpoczyna procesy termoregulacji, które przyspieszają regenerację i gojenie tkanek. Ciepło w terapii TECAR Winback nie jest dostarczane z zewnątrz, ale powstaje głęboko w tkankach, co odróżnia tę metodę od innych zabiegów cieplnych.

Dla kogo terapia TECAR Winback jest pomocna? Wskazania

Dla kogo terapia TECAR Winback jest pomocna? Wskazania

Terapia TECAR z wykorzystaniem urządzenia Winback okazuje się skuteczna w wielu przypadkach. Jest pomocna dla osób po zabiegach operacyjnych, a także dla tych, którzy borykają się z bólem kręgosłupa, stawów oraz dla pacjentów z napięciami mięśniowymi. Nie tylko sportowcy mogą skorzystać z terapii TECAR Winback. Jest to również doskonałe rozwiązanie dla osób zestresowanych, szukających naturalnej metody poprawy samopoczucia i odprężenia.

Terapia TECAR Winback to nie tylko skuteczny sposób na walkę z bólem, ale również doskonałe narzędzie wspierające procesy regeneracyjne organizmu. Wykorzystuje ona technologię wysokiej częstotliwości (TECAR), która stymuluje naturalne mechanizmy obronne ciała, przyspieszając gojenie się tkanek i redukując stany zapalne. To sprawia, że terapia TECAR z wykorzystaniem urządzenia Winback może być wykorzystana w leczeniu różnych dolegliwości, takich jak bóle mięśni, bóle stawów czy dyskomfort spowodowany przewlekłymi schorzeniami.

JAKIE SĄ PRZECIWWSKAZANIA DO TERAPII WINBACK?
Choć terapia TECAR z wykorzystaniem urządzenia Winback jest bezpieczna, istnieje kilka sytuacji, w których jej stosowanie jest niewskazane. Należą do nich między innymi:

  • choroby nowotworowe,
  • poważne schorzenia serca,
  • gruźlica kości,
  • zakrzepica żył,
  • niedokrwienie tkanek lub krwotok.

Sprawdź wolne terminy

Umów wizytę
Jak działa terapia TECAR Winback?

Jak działa terapia TECAR Winback?

Technologia TECAR Winback bazuje na opatentowanej i bezpiecznej technologii, która w parze z terapią manualną pozwala osiągnąć potrójny efekt w czasie rehabilitacji tkanek. Fala radiowa wywołuje przepływ jonów wraz z niezwykle szybkimi drganiami elektrycznymi w środowisku komórkowym. To prowadzi do przyspieszenia „naturalnej regeneracji” tkanek biologicznych. W Interfizjo możesz skorzystać także z innych zabiegów fizykoterapeutycznych, między innymi ultradźwięków, pola magnetycznego, lasera wysokoenergetycznego, fali uderzeniowej lub krioterapii.

JAKIE SĄ KORZYŚCI Z TERAPII TECAR WINBACK?
Terapia TECAR Winback przynosi wiele korzyści. Znacznie przyspiesza gojenie tkanek, działa przeciwbólowo – hamuje odczuwanie bólu na czas przekraczający 48 godzin. Zwiększa też lokalne krążenie krwi, co ułatwia usuwanie substancji chemicznych odpowiedzialnych za powstawanie wrażeń bólowych i/lub stanu zapalnego.

opinie pacjentów

Jestem bardzo zadowolona z terapii TECAR, o której wcześniej nie słyszałam. Bardzo fachowe podejście do pacjenta oraz jego problemów. Polecam zapisać sobie Interfizjo na wszelki wypadek!

Karolina

Ból kręgosłupa, który co jakiś czas do mnie powraca, nie jest już niczym strasznym. Wiem, że warto przyjść tutaj i zaufać specjaliście :-).

Piotr

Polecam z czystym sumieniem tę terapię, jak i tak naprawdę całe Interfizjo. Dostałam tutaj niesamowite wsparcie i opiekę po przebytej operacji i nie można wymarzyć sobie lepszego miejsca, w którym wróci się do pełni zdrowia.

Zuzanna

najczęściej zadawane pytania

Jakie są efekty zabiegu?

Jaka jest cena terapii Winback TECAR?