Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

psyche

 

Interfizjo.Clinic oferuje szeroki zakres pomocy z dziedziny psychologii i psychoterapii. Nasi lekarze służą wsparciem w trudnych chwilach oraz pomagają w osiągnięciu równowagi psychicznej.

SKUTECZNE METODY TERAPEUTYCZNE

Korzystamy z nowoczesnych i skutecznych metod terapeutycznych, spełniających najnowsze standardy terapii psychologicznych.

RÓŻNORODNE OBSZARY POMOCY

Oferujemy wsparcie w pokonywaniu wielu wyzwań dla psychiki, m.in. w radzeniu sobie ze stresem, w zaburzeniach depresyjnych, lękach, problemach interpersonalnych oraz wielu innych.

BEZPIECZNE I POGODNE OTOCZENIE

Nasze kliniki powstają we współpracy z wybitnymi architektami, tworząc niebanalne i przyjazne otoczenie, w którym pacjent może poczuć się komfortowo i bezpiecznie.

jak możemy pomóc?

Nasz organizm działa jako całość. W interfizjo.clinic wiemy, że aby zadbać o siebie, musimy zadbać także o strefę psyche. Uznani specjaliści z zakresu zdrowia psychicznego pomagają naszym pacjentom w doborze najskuteczniejszej formy terapii dla poprawy zdrowia psychicznego i emocjonalnego.

Psycholog
Nasi psycholodzy kliniczni pomagają zrozumieć i zarządzać emocjami, przeciwnościami oraz wyzwaniami życiowymi. Dzięki badaniom i testom psychologicznym wspierają w doborze odpowiedniego nurtu psychoterapii i pomagają w rozwoju umiejętności radzenia sobie ze stresem, problemami relacyjnymi oraz trudnościami emocjonalnymi.

Psychoterapeuta
Psychoterapia to forma pracy terapeutycznej nastawiona na rozwiązanie aktualnych problemów poprzez zmianę wzorów zachowań oraz sposobu myślenia. Doświadczeni psychoterapeuci interfizjo.clinic dostosowują techniki terapeutyczne do indywidualnych potrzeb pacjentów.

Psychiatra
Psychiatra to lekarz, który zajmuje się diagnozowaniem oraz leczeniem – również farmakologicznym – chorób i zaburzeń psychicznych. Nasi psychiatrzy są wsparciem w rozpoznaniu i radzeniu sobie z takimi problemami jak depresja, zaburzenia lękowe, zaburzenia odżywiania, uzależnienia i wieloma innymi.