Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Klaudia Knapik 

lekarz medycyny estetycznej
Dostępny w placówkach
Warszawa Duchnicka

Życiorys

Lekarz w trakcie specjalizacji z chorób wewnętrznych.

Absolwentka Uniwersytetu Komeńskiego w Bratysławie. Ukończyła Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej w Wyższej Śląskiej Szkole Medycznej, a następnie Zarządzanie w Ochronie Zdrowia na wydziale SGH.

Posiada certyfikat leczenia otyłości PTBO. Uczestniczyła w wielu kursach, międzynarodowych Kongresach Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, oraz szkoleniach w Polsce i za granicą (Monaco, Londyn, Rzym).

Na co dzień pracuje w Klinice Szpitala Uniwersyteckiego przy ul. Banacha w Warszawie, a także w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym.

Jest laureatką certyfikatów szkoleniowych z zakresu zaawansowanych technik podawania produktów wypełniających, mezoterapii, peelingów, implantacji nici i toksyny botulinowej. Odbyła też wiele szkoleń na temat kwalifikacji pacjentów do odpowiednich zabiegów estetycznych, w celu uzyskania najlepszego, najbardziej naturalnego efektu, zgodnego z indywidualnymi oczekiwaniami Pacjentów.

dyplomy i kursy

  • Szkolenie z zakresu zaawansowanych technik podawania produktów wypełniających, mezoterapii, peelingów, implantacji nici i toksyny botulinowej
  • Szkolenia na temat kwalifikacji pacjentów do odpowiednich zabiegów estetycznych

sprawdź wolne terminy